Nosné konstrukce pro dřevostavby

Dodáme vám kompletní nosné konstrukce pro dřevostavby včetně střešní konstrukce, dopravy a odborné montáže.

Získáte kvalitní konstrukce
Provádíme rychlou montáž
Poskytneme vám 10letou záruku

Výroba stěnových panelů

Poskytujeme vám výstavbu kvalitních nízkoenergetických i pasivních dřevostaveb. Podle projektové dokumentace vám na míru vyrobíme nosné stěnové panely. Samozřejmostí vnějších nosných stěnových panelů je kompletní opláštění. Velkoplošné panely pro dřevostavby vyrábíme pro difúzně otevřené i uzavřené konstrukce.

Difúzně otevřená konstrukce

Otevřená konstrukce skladbou materiálu umožňuje proudění vzduchu a vzdušné vlhkosti skrz stěnové panely. Výhodou otevřené konstrukce jsou lepší interiérové klimatické podmínky. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena.

Difúzně uzavřená konstrukce

Uzavřená konstrukce prostřednictvím parozábrany zamezuje vniknutí vlhkosti do konstrukce stavby. Výhodou je nižší pořizovací cena. Nevýhodou ale je riziko budoucího poškození parozábrany. S výběrem vhodné konstrukce vám objektivně poradíme.

Realizace střešní konstrukce

Součástí výroby stěnových panelů pro výstavbu dřevostaveb je zhotovení dřevěné střešní konstrukce. Na přání zhotovíme střešní konstrukci z příhradových vazníků, střechu s plnou vazbou nebo kombinaci obou provedení. Střešní konstrukce vyrábíme jak pohledové, kdy jdou vidět trámy, tak i nepohledové, které kryjí další konstrukce.

Doprava a montáž dřevostavby

Vyrobené stěnové panely a střešní konstrukce vám dopravíme na místo stavby a s pomocí autojeřábu provedeme odbornou montáž dřevostavby. Na vás je pouze zajistit vybetonovanou základovou desku. Tento způsob výstavby vyniká rychlou realizací. Nosnou konstrukci dřevostavby postavíme během několika dnů.

Objednejte si
výrobu dřevěné střešní konstrukce

  1. Zavolejte nám a sdělte nám vaši poptávku
  2. Na základě poptávky připravíme cenovou nabídku
  3. Po odsouhlasení detailů zahájíme výrobu dřevostavby nebo střešních vazníků
  4. Hotové díly vám dovezeme a provedeme odbornou montáž
Alfa konstrukce Měnín